Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
"Sa ei saa midagi paremaks muuta seda hukka mõistes."
– Wayne W. Dyer


Holistilise terapeudina saan toetada inimesi, kes soovivad „sunduste“ nõiaringist välja astuda. Aitan neil, kes on valmis muutusteks, näha oma võimalusi, aga ei sunni peale „õiget” lahendust, sest iga inimene on ainulaadne ning rõõmu ja rahuloluni jõutakse erinevaid teid mööda.

Kolm lihtsat, aga olulist asja, mida terapeudi toel saab uuesti õppida tegema on: tundmine, kõnelemine ja usaldamine.

Terapeuditöös pean enda puhul esmatähtsaks avatud südant ja empaatiat ning liidan sellele oma loomupärase süsteemsuse ja põhjalikkuse. Pööran erilist tähelepanu teraapia käigus ilmnevate sümbolite ja seoste märkamisele ja seletamisele. Mulle meeldib tähelepanelikult kuulata ja küsida just neid küsimusi, mille vastused sinus väljapääsu otsivad. Ma ei hinda ega mõista hukka su seniseid valikuid, aga aitan näha uut vaatenurka, et saaksid liikuda uuele tasandile. Seejuures saad väärtuslikku infot oma südamest, selgus ja mõistmine naasevad, kaose õppetund muutub väärtuslikuks.
 
Kuna mulle sobib holistiline maailmavaade ja ma olen veendunud inimese võimes ise oma mõtteviisi ja valikutega oma elu kujundada, asusin 2010. a õppima Holistika Instituuti, mille lõpetasin 2015. a holistilise regressiooniterapeudina. Teraapiaklientidega töötan alates 2014. aasta algusest, olen sellest saanud palju rõõmu ja positiivset tagasisidet.jana@sinuterapeut.ee
«
»