Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Song

L. Bourbeau: Song võib viidata sellele, et inimene ei aktsepteeri mingi sideme katkemist või ei väljenda väga tugevat soovi, et see side katkeks. Kuid võib tekkida ka sellel, kes heidab endale ette või on enda peale vihane, et on nii nõrk ega suuda oma elu tõeliselt üles ehitada. See on moodus, kuidas inimene ennast karistab. Song on iseloomulik inimestele, kes peavad elu raskeks.

L. Hay: Katkenud suhted. Pinge, koormad, väär või oskamatu loominguline eneseväljendus.

D. Shapiro: Song viitab psüühilis-emotsionaalse energia nõrgenemisele või hävimisele, mis toimub, kui püüame sageli korraga liiga paljude asjadega toime tulla ja vajume raskuse all kokku. Pingutame, et teha kõike hästi ja sunnime ennast minema liiga kaugele (meid võib motiveerida süütunne või viha). Song võib viidata allasurutud sisemisele soovile plahvatada. See asetas lihasele liigse koormuse ja lihas plahvatas sissepoole. Kas allud kellegi kontrollile? Kas tõukad mingi osa endast eemale? Mida sa pead tegema, et see osa endast tagasi võtta?

L. Viilmaa: Songa tekitab reaalsuse piire ületav soov, mis oma täitumatuse pärast vihale ajab ja on tagant kiirustamise tõttu kui vihapurse. Enamik ebareaalseid soove on majanduslikud, seega tekivad songad sagedamini alakõhtu ja haavaarmidele. Kui elus pettunu saamahimu järsult tulevikku purskub, tekib vahelihase song. Selleks et sa ei läheks tulevikku vallutama vihselt ja mõeldes „nagunii seda ei saa!“, piirab keha su hingamist, et sa valusas õhupuuduses tagasi tõmbuks ja veel suuremat viga ei teeks.