Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Gripp, palavik

Loe ka immuunsüsteemi häiretest.

L. Bourbeau: Palavik on seotud allasurutud vihaga. Toimub justkui liiga paljude keelatud tunnete ja soovide plahvatus. Nii põletab organism selle viha ära, et taastada harmoonia ja tasakaal.  Hea oleks oma viha põhjust mõista. Pead oma vajadustest teistele teada andma, mitte kõike endas kandma.

L. Hay: Inimesed, kes haigestuvad sageli grippi, kalduvad olema vastuvõtlikud ühiskonnas ja suuremates inimrühmades esinevatele negatiivsetele ootustele. Nad võiksid selle negatiivsuse hajutada järgmise afirmatsiooniga:
Ma jään terveks, mind ei mõjuta teiste uskumused. Ma vaatan rahva seas levinud uskumustele ja päevasündmustele kõrvalseisja pilguga.
Palavik: viha, lõkkele löönud tundmused.
Uus muster: Ma väljendan rahulikult ja tasakaalukalt rahu ja armastust.

D. Shapiro: Gripp toob sõnumi, et tarvis on aeg maha võtta. Oleme millegi või kellegi mõju alla sattunud ja see kahandab meie usku enese väärtustesse ja eesmärkidesse, nüüd vajame aega, et oma tunnetega taas kontakti saada. Gripp on loomulik viis sundida meid pausi pidama taastamaks sisemist jõudu. See on ka keha viis puhastada end mürkainetest ja jääkidest.

L. Viilmaa: Masendus on hirmust allasurutud viha. Masendusest tekib gripp.
Palavik on puhastustuli, mis viib kehast haiguse juba eos välja. Mida raskem haigus, seda kauem peaks kestma palavik. Palavik kingitakse sellele, kes ei häbene oma lihtsust, vaesust, oma vigu, oma halba.